DOBROČINNÁ ZBIERKA STAREJ HOKEJOVEJ VÝSTROJE PRE DETI Z DETSKÝCH DOMOVOV!

To, že Ružinovská amatérska hokejová liga nie je obyčajná športová súťaž, ale niečo viac, sme už dokázali v minulosti viackrát. Jednou z našich pravidelných akcií je každoročná charitatívna aktivita, kedy sme sa posnažili vyzbierať čo najviac peňazí na dobrý účel. Tento rok tu však máme inú formu pomoci, a tou je dobročinná zbierka starej a nepotrebnej hokejovej výstroje, ktorá bude použitá na tréningy s deťmi z detských domovov.
Výstroj sa použije na tréningy s deťmi z detských domovov! Ružinovská amatérska hokejová liga sa pre tento projekt spojila s občianskym združením OZ na ľade, ktoré sa zaoberá športovaním deti z detských domovov. Spoločne na základe dlhodobej spolupráce sme sa tak rozhodli zorganizovať dobročinnú zbierku použitej výstroje, ktorá bude použitá na pravidelných hokejových tréningoch s deťmi z detských domovov.
Všetci z nás sme mali to šťastie, že sme si mohli splniť sen a hrať amatérsku hokejovú súťaž na profi úrovni. No tradične na konci roka sa vždy snažíme pripomenúť, že si túto možnosť treba vážiť a nie každý mal v živote tú možnosť, že si mohol splniť svoj sen zapojením sa do tých aktivít, o ktorých sníval už od útleho veku, či už z dôvodu zdravia, finančnej dispozície, či iných dôvodov. Preto sa obraciame na všetkých hráčov RAHL, aby sa zapojili do tejto iniciatívy. Veď každý z nás má domá starý pár rukavíc alebo holení, stará prilbu alebo nohavice, ktoré zapadajú prachom a nik ich nepoužíva. Detí vyrástli z malej výstroje a je škoda ju len tak vyhodiť. My pre všetku túto nepotrebnú výstroj, či detskú alebo seniorskú, nájdeme nových majiteľov, ktorým prinesú práve ten kúsok šťastia, splnenie si svojho sna a v nekonečnom rade aj radosti. Ak by ste chceli odovzdať akúkoľvek časť hokejovej výstroje do tejto dobročinnej zbierky, tak prosím kontaktujte priamo Martina Gembického z občianskeho združenia OZ na ľade, s ktorým sa môžete dohodnúť, kde je možné túto výstroj odovzdať. Keďže tréningov sa zúčastňujú aj menšie deti, ale aj deti od 15 do 17 rokov, tak do dobročinnej zbierky je možné darovať detskú, ale aj seniorskú výstroj.